Namioty tipi to jeden z absolutnych bestsellerów sprzedażowych ostatnich lat. Tipi to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, ale również całoroczny oryginalny dodatek gustownie urządzonego pomieszczenia. Jako rodzice pragniemy stworzyć naszym pociechom bajkowe i komfortowe otoczenie, w którym będą się czuły wyjątkowo i bezpieczne. Pierwsze lata życia maluszka mają ogromny wpływ na jego prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny. Tym bardziej ważne jest to, by zapewnić dziecku zaciszną przestrzeń. Idealny okaże się namiot tipi dla dzieci. 

Namiot tipi dla dzieci

Kto z nas w dzieciństwie nie szukał okazji do tworzenia osobistej kryjówki, namiotu czy tajemnej bazy? Dawniej dzieciaki wykorzystywały do tego celu kilka krzeseł, poduszki oraz stos koców czy prześcieradeł. Choć frajda była ogromna, to bezpieczeństwo takich konstrukcji pozostawiało wiele do życzenia. Misterna budowla w jednej chwili mogła nagle runąć. I choć czasy się zmieniły, to potrzeby dzieci nie aż tak bardzo. Obecnie możemy jednak zakupić gotowe namioty tipi o stabilnej i bezpiecznej konstrukcji. Ten uroczy kącik może służyć maluchom do wesołej zabawy, spokojnego odpoczynku lub popołudniowej drzemki. Dziecko będzie przeszczęśliwe, a rodzice spokojni o jego bezpieczeństwo.

Namioty tipi dla dziewczynek i chłopców

Namiot tipi dla dzieci to jeden z bardziej uniwersalnych prezentów dla naszych milusińskich. Możemy wybrać tipi w kolorze charakterystycznym dla słodkiej dziewczynki lub przebojowego chłopca, bądź postawić na namiot tipi w uniwersalnym, stonowanym kolorze. Ten drugi może pełnić rolę gustownego dodatku nie tylko w pokoju dziecka, ale także w sypialni rodziców czy salonie. W pogodny dzień namiot tipi sprawdzi się równie dobrze jako domek w ogrodzie lub na tarasie. To dobra metoda na zachęcenie malucha do codziennego wyjścia do ogrodu w celu zabawy na świeżym powietrzu. Każdy rodzic może uzupełnić tipi swojego szkraba o dodatkowe elementy, takie jak kolorowe poduszki, girlanda świetlna czy ulubione zabawki malucha.

Namioty tipi do pokoju dziecięcego - bezpieczne i łatwe w złożeniu

Namioty tipi to idealna opcja na pobudzenie dziecięcej wyobraźni. Kreatywne zabawy rozwijają pomysłowość dziecka oraz zmuszają do obmyślania nieszablonowych rozwiązań. Tipi może także pełnić rolę bezpiecznego azylu, który w każdej chwili jest do dyspozycji malucha i pomaga się wyciszyć i uspokoić. Co niezwykle istotne, namioty tipi z naszej oferty charakteryzuje stabilna konstrukcja i łatwe złożenie. Wszystkie elementy zabawki są odpowiednio zabezpieczone, wzmocnione i wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw nieopisaną frajdę swojemu dziecku!

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl