Deska balansująca dla dzieci to rozwój i dobra zabawa w jednym! Zastanawiasz się, jak mądrze zagospodarować czas wolny swojemu dziecku? To zagwozdka niejednego rodzica. Świetnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu jest zabawa z wykorzystaniem nowoczesnej deski do balansowania. Deska balansująca to także oryginalny i nietuzinkowy pomysł na prezent dla zaprzyjaźnionego szkraba. Nie ma nic lepszego niż widok zachwyconej i roześmianej twarzy małego dziecka. Deska do balansowania pomoże Ci wywołać niejeden uśmiech na twarzy bawiącego się nią malucha.

MAMOI®  Deska balansująca dla dzieci
szt.
MAMOI® Deska balansująca dla dzieci
Producent: MAMOI
Cena: 350,00 zł
MAMOI®  Deska balansująca dla dzieci
szt.
MAMOI® Deska balansująca dla dzieci
Producent: MAMOI
Cena: 375,00 zł

Co to jest deska do balansowania?

Każde dziecko ma w sobie spore pokłady energii, które w ciągu dnia musi gdzieś spożytkować. Idealnym sposobem jest zabawka do balansowania nazywana również deską balansującą. Ta solidna wygięta sklejka o nowoczesnym designie jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia i pęknięcia. Do jej produkcji użyto bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Każda deska do balansowania w ofercie naszego sklepu jest całkowicie bezpieczna oraz spełnia obowiązujące na rynku normy bezpieczeństwa. Deska do balansu występuje w różnych rozmiarach, dzięki czemu nadaje się dla dzieci w każdym wieku. Deska dla dzieci najmłodszych, tych od 6 miesiąca życia, jest odpowiednio mniejsza od poszkodowanych oraz cechuje się prostą konstrukcją i gładkimi krawędziami.  

Deska balansująca - zastosowanie

Kupując nasz bujak do balansowania kupujesz zabawkę, której efektem jest nie tylko dobra zabawa, ale także trening. Balance board dla dzieci ćwiczy motorykę, wzmacnia mięśnie oraz szlifuje równowagę. Balansowanie z użyciem deski wspomaga również zmysł czucia głębokiego czyli tak zwany zmysł priopercepcji. Przeznaczenie deski nie ogranicza się jedynie do dziecięcego pokoju. Z uwagi na szerokie zastosowanie produktu może być on wykorzystany w żłobkach, przedszkolach i szkołach w trakcie zajęć fizycznych z maluchami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby deska do równowagi posłużyła jako wygodne siedzisko lub relaksujący leżaczek. 

Deska do balansowania dla dzieci, a zmysł równowagi

Deska do balansowania jest wręcz stworzona do regularnego ćwiczenia równowagi przez maluchy. Balansowanie na desce może wpływać pozytywnie nie tylko na prawidłowy rozwój dziecka ale i rodzica. Deska nadaje się do zabawy dla dzieci i dorosłych, ponieważ maksymalne obciążenie, jakie może przenosić, to aż 100 kilogramów. Ponadto deska do balansowania dla dzieci w skandynawskim wzornictwie może pełnić wdzięczną rolę nowoczesnego wyposażenia gustownego mieszkania. Kup sprawdzoną deskę do balansowania swojemu dziecku i pozwól mu ćwiczyć równowagę i motorykę przy pomocy tej pomysłowej drewnianej zabawki.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl